Deputetet bëhen si BARBIE/ Të veshura me rozë nga koka te këmbët (FOTO) – AlpeGossip
Deputetet bëhen si BARBIE/ Të veshura me rozë nga koka te këmbët (FOTO)

Deputetet bëhen si BARBIE/ Të veshura me rozë nga koka te këmbët (FOTO)

Jemi mësuar që tek veshjet e deputeteve të mbizotërojnë ngjyrat e errëta mirëpo me ardhjen e pranverës, këtë të enjte, disa prej tyre i kanë mahnitur të gjithë duke shkuar në seancë plenare të veshura me rozë.

“Panorama plus” ka fotografuar sot Reme Lala e PDIU-së, Klajda Gjosha dhe Floida Kërpaçi të LSI-së, të veshura me rozë sikur ta kishin bërë me fjalë.

Floida dhe Klajda kishin zgjedhur të visheshin me kostum rozë ndërsa Reme me pantallona rozë e bluzë të dizenjuar me lule.