E NJËJTA VESHJE DHE I NJËJTI STIL FLOKËSH/ Cardi B shfaqet me të njëjtin “look” si Enca dhe këtë e sjell në vëmendje vetë këngëtarja – AlpeGossip
E NJËJTA VESHJE DHE I NJËJTI STIL FLOKËSH/ Cardi B shfaqet me të njëjtin “look” si Enca dhe këtë e sjell në vëmendje vetë këngëtarja

E NJËJTA VESHJE DHE I NJËJTI STIL FLOKËSH/ Cardi B shfaqet me të njëjtin “look” si Enca dhe këtë e sjell në vëmendje vetë këngëtarja

Pak ditë më parë, Enca solli bashkëpunimin e saj të radhës me Don Xhoni, të titulluar “Break Down”. Kënga u prit mjaft mirë, por pa dyshim vëmendjen e morën edhe stilimet e Encës në videoklip. Ajo u shfaq me një “look” ekstravagant që duket se ngjason me veshjen e Cardi B në klipin e publikuar mbrëmë “WAP”. Këtë e ka sjellë në vëmendje vetë Enca, e cila teksa shikon klipin më të ri të reperes shprehet se e ka parë diku më parë veshjen dhe stilimin e flokëve, duke iu referuar sigurisht pamjes së saj në “Break Down”.