Orgji mes stjuardesave, reagon kompania: Nuk janë punëtorët tanë… (VIDEO) – AlpeGossip
Orgji mes stjuardesave, reagon kompania: Nuk janë punëtorët tanë… (VIDEO)

Orgji mes stjuardesave, reagon kompania: Nuk janë punëtorët tanë… (VIDEO)

Kompania kineze e aviacionit e “China Eastern Airlines” ka mohuar me forcë zërat se stafi i saj ishte filmuar duke bërë orgji në një dhomë hoteli në Madrid të Spanjës.

Videoja ku shihen gjashtë stjuardesë të zhveshur që kryenin marrëdhënie me njëri-tjetrin u shfaqën në rrjetin social të medias kineze Weibo.

Sipas kësaj medie thuhej se katër gratë dhe dy burrat e filmuar në video punonin për “China Eastern Airlines”.