AMELI NJË KUKULL E VËRTETË/ Vajza e Miriam dhe Alban lë gojëhapur VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
AMELI NJË KUKULL E VËRTETË/ Vajza e Miriam dhe Alban lë gojëhapur VIP-at  (FOTO)

AMELI NJË KUKULL E VËRTETË/ Vajza e Miriam dhe Alban lë gojëhapur VIP-at (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Miriam Cani është në pritjen e fëmijës së dytë.

Ndërkohë ajo ka ndarë në rrjetet sociale foto të vogëlushesh së saj Ameli dhe të gjithë kanë mbetur të mrekulluar se sa është rritur ajo.

‘E gjithë bota ime’ ka shkruar këngëtarja krah fotove të katër vjeçares. Menjëherë pas publikimit në rrjet ka shpërthyer komentet e VIP-ave që kanë dërguar urime dhe fjalët më të ëmbala për vogëlushen e Alban Skënderajt dhe Miriamit.