“NUK PRANOJNË HUMBJET…”/ Njihuni me 3 shenjat më djallëzore të horoskopit – AlpeGossip
“NUK PRANOJNË HUMBJET…”/ Njihuni me 3 shenjat më djallëzore të horoskopit

“NUK PRANOJNË HUMBJET…”/ Njihuni me 3 shenjat më djallëzore të horoskopit

Të gjithë jemi qenie seksuale, por mendjet e disave thjesht shkojnë pak më tej. Sot do të listojmë tre shenjat më djallëzore të zodiakut për sa i përket imagjinatës së shfrenuar që i karakterizon.

Akrepi-Aty ku del tym ka dhe zjarr. Prandaj duhet ta dini me siguri se kur akrepët pëlqejnë dikë, automatikisht e zhveshin me sy. Menjëherë shkojnë te pyetjet: “Si do të ishte ai me mua në shtrat? Sa shpesh bën seks? Si i mban erë trupi?”, e kështu me radhë. Kështu që ta keni parasysh kur keni të bëni me akrepët…

Luani-Luani është shenja më e apasionuar e zodiakut. Është gjithmonë në kërkim të aventurave. Imagjinata e luanit për partnerin që ka në krah nuk njeh limite

Dashi-Dashi është natyrë konkurruese, madje në shumicën e kohës me veten e tij. Nuk pranon humbjet. Sigurisht as në marrdhënien e tij në çift. Prandaj një dash merr gjithmonë atë që kërkon.