Ermal Mamaqi publikon foton e ëmbël me Amin dhe Sian: Ja sa është rritur vogëlushja e tyre – AlpeGossip
Ermal Mamaqi publikon foton e ëmbël me Amin dhe Sian: Ja sa është rritur vogëlushja e tyre

Ermal Mamaqi publikon foton e ëmbël me Amin dhe Sian: Ja sa është rritur vogëlushja e tyre

Çifti i njohur, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska vetëm pak muaj më parë u bënë prindër për herë të dytë, të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Sia.

Princesha e tyre e vogël, e cila që në ditën e parë të lindjes u shpall mbretëresha e Instagramit, tashmë është bërë qendra e vëmendjes në familjen Mamaqi. Me postimet në rrjetet sociale, Ami dhe Ermali na tregojë gjithmonë e më shumë kujdesin e veçantë ata që tregojnë ndaj të voglës së tyre.

Ditën e sotme Ermali ka postuar në Instagram një foto të ëmbël, ku shfaqet së bashku me Amin dhe Sian, e cila duket se po rritet nga dita në ditë. Çifti i njohur është kujdesur që ta fshehi fytyrën e vajzës së tyre.

Teksa familja Mamaqi shfaqet në këtë foto më e lumtur se kurrë fansat i kanë komplimetuar dhe i kanë uruar jetë të gjatë vogëlushes Sia.