KOLEG POR U ZUNË PËR NJË SKENË/ Moderatorët tekanjoz “që braktisën” emisionin (FOTO) – AlpeGossip
KOLEG POR U ZUNË PËR NJË SKENË/ Moderatorët tekanjoz “që braktisën” emisionin (FOTO)

KOLEG POR U ZUNË PËR NJË SKENË/ Moderatorët tekanjoz “që braktisën” emisionin (FOTO)

Ditën e djeshme largimi i Arbanës nga emisioni ka “marrë dhen” duke u kthyer në kryefjala e ditën.Së fundmi u zbulua se shkak ishte Renato Mekolli  dhe skena që do ndanin bashkë.

Kjo gjëe  ka irrituar Arbanën duke u tërhqur. Moderatorja e njohur nuk është e vetmja tekanoz e telvizionit  duket se të gjitha vajzat e kane problem të ndajnë skenën em kolegët. Disa nuk duan tek disa të tjerë lindin mosmarrëveshje.

Ja disa nga rastet kur sherret në skenë janë kthyer në qendër të vëmendjes.

Nevina Shtylla dhe Eni Shehu

Nevina Shtylla dhe Eni Shehu kanë qenë bashkë për një sezon të tërë në emisionin “Jo vetëm modë”, ku Nevina ishte moderatore dhe Eni kryeredaktor, mirëpo mesa duket ata nuk i kanë ndarë rrugët. Të paktën kështu është krijuar klima në rrjetet sociale pas një deklarate të fundit të Nevinës.

Arbana Osmani dhe Renato Mekolli

Burime zbulojnë se gjysmën e sezonit të “Dua të të bëj të lumtur”, studion e Arbanës do ta shfrytëzojë Renato për emisionin e ri të gatimit të fëmijëve që do të startojë në prill.

Me sa duket, Arbana nuk ka qenë dakord që të shfrytëzohej studioja e saj ndaj dhe ka negociuar me drejtuesit e televizionit.

Pak ditë më parë Renato Mekolli zbuloi se formulën e emisionit të ri të gatimit për fëmijë e ka ideuar vetë.

Eva Murati dhe Sokol Balla

Modelja dhe moderatorja bukuroshe Eva Murati   prezanton një emision sportiv në por me ardhjen e Sokol Ballës në këtë media atë e ka zënë “belaja” pasi do ti duhet që ta ndajë studion e emisionit me Ballën.
Kështu me largimin e Sokol Ballës nga Top Channel dhe me zhvendosjen e tij në “Vizion Plus”, duket se kanë ardhur dhe ndryshime të reja përsa i përket hapësirave në televizion. Ai do të moderojë aty emisionin “Real Story”.

Rudina Dembacaj dhe Agron L

Rudina Dembeci një nga aktoret simpatike të “Al Pazar” në Vizion Plus, nuk do të interpretonë më në këtë show humoristik. Shkak është bërë një debat i fortë që ajo ka patur me producentin dhe moderatorin, Agron Llakaj.

AlpeNews.al