PASI U KAP MAT ME FUTBOLLISTIN E KOMBËTARËS/ Kejvina Kthella zbulon nëse është e dashuruar (FOTO) - AlpeGossip
PASI U KAP MAT ME FUTBOLLISTIN E KOMBËTARËS/ Kejvina Kthella zbulon nëse është e dashuruar (FOTO)

PASI U KAP MAT ME FUTBOLLISTIN E KOMBËTARËS/ Kejvina Kthella zbulon nëse është e dashuruar (FOTO)

Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë dy javë më parë pasi ne të “intv.al” publikuam foto të saj krah futbollistit Bekim Balaj. Ata dukeshin mjaft të afërt teksa ndodheshin një nga klubet e natës në Tiranë ndaj dhe ne kërkuam një përgjigje nga dyshja sesi qëndron e vërteta.

Mirëpo pas këtij lajmi Kejvina ka treguar versionin e saj për këtë lajm, ndërsa versionin e Bekimit nuk e kemi ende.

“Nuk është e vërtetë që ne jemi të lidhur. Madje ne nuk kemi qënë aspak në tavolinë bashkë, ai ka qënë vetëm një moment që ai është afruar të më thotë diçka” – është shprehur modelja.

Gjithashtu ajo shtoi se momentalisht është në një lidhje dashurie, por më dikë që nuk është person publik.

Ndërkohë së fundmi në një intervistë për Prive, velina seksi është pyetur nëse është e dashuruar dhe përgjigjia e Kejvinës me siguri konfuzoi shumë nga degjuesit. Kjo pasi ajo tha: “Mbase!”. Kështu na la të kuptojmë se ka shumë gjasa që dikush t’ia ketë rrëmbyer zemrën pasi nëse s’do ishte e vërtetë do e tregonte dhe do thoshte JO! Por nuk i dihet