PA SIAN DHE ERMALIN/ Ami dhe Joeli shijojnë të djelën në kinema (FOTO) – AlpeGossip
PA SIAN DHE ERMALIN/ Ami dhe Joeli shijojnë të djelën në kinema (FOTO)

PA SIAN DHE ERMALIN/ Ami dhe Joeli shijojnë të djelën në kinema (FOTO)

Amarda Toska është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar ,pasi u tërhoq nga televizioni ajo shihet shpesh duke i kushtuar kohë fëmijëve.

Fundjavat moderatorja i kalon gjithnjë me familjen e saj dhe këtë na tregon postime në rrjetin social Instagram  sesi argëtohet me Sian dhe Joelin.
Edhe këtë të dielë Ami ka publikuar një foto ku shihet Joeli në kinema ,i cili tani është rritur dhe është bërë një djalë simpatik.