PRITËM SHUMË POR IA VLEJTI/ Elita Rudi konfirmon shtatzëninë me klipin më emocionues (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PRITËM SHUMË POR IA VLEJTI/ Elita Rudi konfirmon shtatzëninë me klipin më emocionues (FOTO+VIDEO)

PRITËM SHUMË POR IA VLEJTI/ Elita Rudi konfirmon shtatzëninë me klipin më emocionues (FOTO+VIDEO)

Kemi pritur kaq shumë që të shohim një foto të Elitës shtatzënë, sigurisht që të publikuar nga vetë ajo. Por moderatorja shqiptare më në fund ka konfirmuar shtatzëninë në klipin e fundit të bashkëhsortit Gjiko, ku shfaqet edhe vetë në rol kkryesor.

Klipi duket si një film aksion, ku një femër e nervrikosur (Elita) sulmon dhe përndjek një mashkull (Gjikon). Gara me makina, armë, gjuajtje, thika dhe shumë momente të frikshme shfaqen në klipin e ri, i cili fatmirësisht ka një fund shumë të lumtur.

E gjithë situata është një ëndërr e keqe që reperi ka parë, i cili kur zgjohet sheh bashkëshorten që fle pranë tij, me barkun e rrumbullaksur.

Epo a ka mënyrë më origjinale për të treguar se do të bëhen prindër! S’e besojmë të gjeni tjetër!