“JO KEQ PËR NJË 40 VJEÇARE…”/ Komentet PIKANTE, ja si fansat “thumbojnë” VIPAT (FOTO) – AlpeGossip
“JO KEQ PËR NJË 40 VJEÇARE…”/ Komentet PIKANTE, ja si fansat “thumbojnë” VIPAT (FOTO)

“JO KEQ PËR NJË 40 VJEÇARE…”/ Komentet PIKANTE, ja si fansat “thumbojnë” VIPAT (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Eni Koçi ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto me look-un e saj të ri dhe pjesa më e madhe e kanë komplimentuar për këtë vendim. Por si gjithnjë del dikush që nuk mendon si shumica.

Një komentuese ka një krahasim tepër të veçantë përsa i përket këtij ndryshimi.

Anxhela Peristeri ka postuar një foto të sajën me bikini ku duket mjaft seksi por një komentues ka patur diçka pak të ”hidhur” për ti thënë. Patjetër dhe këngëtarja ka zgjedhur ti përgjigjet me një koment tepër ironizues.

Trejsi Sejdini një nga miss-et më të komentuara e të përfolura. Ajo së fundmi ka postuar një foto që duket shumë seksi dhe pjesa më e madhe e ndjekësve patjetër që e kanë komplimentuar. Një komentues ka menduar se Trejsi nuk duhet të vazhdojë profesionin që ka.

/AlpeGossip.al