Vetëm kush është mama mund të kuptojë këtë postim të Vesa Lumës! (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm kush është mama mund të kuptojë këtë postim të Vesa Lumës! (FOTO)

Vetëm kush është mama mund të kuptojë këtë postim të Vesa Lumës! (FOTO)

Çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta prej disa kohësh tashmë jetojnë në Zelandën e Re.
Vesa publikon shpesh foto dhe video ku tregon rreth jetës së saj të re së bashku me familjen e saj. Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku tregon një ndodhi që vetëm nënat mund t’a kuptojnë.

“Del prej shtëpisë me fustan, për një ditë të bukur vere të diele familjare…dhe përfundon me bluzën e burrit. E di e di…po vetëm nënat e kuptojnë”,- ka shkruar Vesa në rrjete sociale.