MEZI E PRISNIM/ Publikohet bashkëpunimi hit i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
MEZI E PRISNIM/ Publikohet bashkëpunimi hit i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit (FOTO+VIDEO)

MEZI E PRISNIM/ Publikohet bashkëpunimi hit i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh Butrint Imeri dhe Nora Istrefi kishin njoftuar se do të vinin me një bashkëpunim e pas këtij lajmi, të gjithë fansat po prisnin me padurim. Nora dhe Butrinti kanë vendosur ta publikojnë këtë të diel këngën dhe duhet thënë se është një hit.

“Dy zemra” mban emrin kënga ritmike, e punuar nga Big Bang – RedBox Entertainment dhe me tekst të Butrintit e Gjikos.

“O zemra, zemra, zemra, tash i madh o shtrati po ma i madh inati”, është një pjesë nga teksti që ka marrë shumë vëmendje.

Kënga është pëlqyer shumë, po ashtu edhe videoklipi, të cilin ju ftojmë ta ndiqni më poshtë.