TUNA E LUMTUR PAMASË/ Mami më SEKSI ndan me fansat lajmin: O ZOT… (FOTO) – AlpeGossip
TUNA E LUMTUR PAMASË/ Mami më SEKSI ndan me fansat lajmin: O ZOT… (FOTO)

TUNA E LUMTUR PAMASË/ Mami më SEKSI ndan me fansat lajmin: O ZOT… (FOTO)

Vetëm pak javë më parë, këngëtarja shqiptare Tuna Sejdi festoi 1-vjetorin e djalit Tian, duke organizuar një festë të bukur me miq dhe të afërm.

E teksa e sheh çdo ditë të rritet, Tuna ndan gjithmonë në Instagram, momente të veçanta që kalon me të birin.

Dje dha një tjetër lajm të bukur: Vogëlushi i saj është ngritur në këmbë dhe ka bërë hapat e parë.

 

 

E emocionuar pa masë, Tuna ka publikuar një video në Instastory ku shkruan: O Zot!

Pavarësisht angazhimeve të shumta që ka tani që do t’i rikthehet skenës, këngëtarja shqiptare e gjen kohën për vogëlushin e saj Tian dhe i qëndron gjithmonë pranë veçanërisht në momente të tilla.