Vuan nga një problem shëndetësor, Armina Mevlani: S’kam ç’të bëj e kam prej ... - AlpeGossip
Vuan nga një problem shëndetësor, Armina Mevlani: S’kam ç’të bëj e kam prej …

Vuan nga një problem shëndetësor, Armina Mevlani: S’kam ç’të bëj e kam prej …

Është një ndër blogeret më të njohura dhe më aktive në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Armina Mevlanin, e cila së fundmi ka befasuar me një postim në Insta Story.

Kjo pasi, ndryshe nga herët tjera, Armina ka treguar se vuan nga një problem shëndetësor.

Dhe bëhet fjalë pikërisht për stomakun dhe problemet me tretjen.

Por ndonëse ka probleme, Armina nuk heq dot dorë nga pija e saj e preferuar shampanja dhe pikërisht fotoja e postuar e tregon këtë.

Ajo shkruan:

Probleme me stomakun dhe tretjen por s’kam ç’të bëj! Më pëlqen shumë shampanja”.