Bleona Qereti gati për të publikuar librin e jetës, ja kur do jetë në treg – AlpeGossip
Bleona Qereti gati për të publikuar librin e jetës, ja kur do jetë në treg

Bleona Qereti gati për të publikuar librin e jetës, ja kur do jetë në treg

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka deklaruar para pak kohësh se do të shkruajë një libër për jetën e saj.

Libri do të jetë shumë shpejt në treg në gjuhën angleze dhe shqiptare, ku cdo njeri mund ta blejë online apo në librari. Prive ka zbuluar se në mesin e vitit 2019 cdo gjë do të jetë e përfunduar.

Ajo erdhi për pak ditë në Shqipëri për të vendosur se kush do të jetë përkthyesi i librit në gjuhën shqipe.

Këngëtarja, e cila ka vite që është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj atje do të tregojë cdo gjë ka kaluar në jetë, përfshirë edhe lidhjet e dashurisë.