RASHELI TALLET ME ISH BANORIN E “BIG BROTHER”/ Graciano nuk ia përton dhe merr hak (FOTO) – AlpeGossip
RASHELI TALLET ME ISH BANORIN E “BIG BROTHER”/ Graciano nuk ia përton dhe merr hak (FOTO)

RASHELI TALLET ME ISH BANORIN E “BIG BROTHER”/ Graciano nuk ia përton dhe merr hak (FOTO)

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Së fundmi është bërë pjesë e spektaklit të kërcimit dhe një ndër miqtë e saj më të mirë aty është pikërisht balerini Graciano Tagani. Rasheli ka publikuar një video të Gracianos, ku nisur nga qëndrimi i tij dhe ecja ka shkruar: “Diva i DWM”.

Këtë postim të Rashelit, ish-banori i Big Brother e ka publikuar në instastory dhe shkroi: Kur nuk është Rasheli dal unë.