“ROMEO & JULIET”/ Nuk do ta besoni kë kopjuan Mozzik dhe Loredana me klipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
“ROMEO & JULIET”/ Nuk do ta besoni kë kopjuan Mozzik dhe Loredana me klipin e ri (FOTO)

“ROMEO & JULIET”/ Nuk do ta besoni kë kopjuan Mozzik dhe Loredana me klipin e ri (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë çifti i shumë komentuar, Mozzik dhe Loredana publikuan këngën e tyre më të re me titull “Romeo & Juliet”, një bashkëpunim i dyshes që rezultoi shumë i suksesshëm ashtu si edhe “Bonnie & Clyde”.

Në tekstin e këngës, Mozzik dhe Loredana zbuluan edhe si janë njohur.

Po ashtu tërhoqën vëmendjen edhe me paraqitjen e tyre në klip, të veshur me kostume rozë.

Mirëpo për këtë look Mozzik dhe Loredana duket se janë frymëzuar nga çifti i këngëtarëve të mirënjohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Ka qenë Mihrije që ka postuar një foto ku ajo dhe Naimi shfaqen me kostume rozë si Mozzik dhe Loredana dhe shkruan: “Sfida e 10 viteve”.