LUANA DHE BLENDI FEVZIU NË FILMIN E BES KALLAKUT/ Ja si qëndron e vërteta (VIDEO) – AlpeGossip
LUANA DHE BLENDI FEVZIU NË FILMIN E BES KALLAKUT/ Ja si qëndron e vërteta  (VIDEO)

LUANA DHE BLENDI FEVZIU NË FILMIN E BES KALLAKUT/ Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

Pak kohë më parë u tha se Luana Vjollca dhe Bes Kallaku do të jenë pjesë e kastit të filmit të ri “Falco” të Bes Kallakut.

Aktori dhe producenti i filmit që tashmë ka mbaruar xhirimet, ka folur personalisht për këtë lajm të bujshëm në një intervistë për “Edicionin Veror”në ABC News dhe ka mohuar çdo gjë.

i  pyetur për kastin nga gazetarja Genta Hodo, Besi tha se Luanën dhe Blendin do t’i ksihte dashur t’ikishte pjesë të kastit por në të vërtetë nuk janë.

Megjithatë Bleona Qereti do të jetë pjesë e filmit dhe bashkëpunimi me të ka qenë i jashtëzakonshëm sipas Besit:

“I dërgova skenarin dhe me shumë kënaqësi më tha që pranoj të jem pjesë e këtij projekti”.

Besi premtoi se do të jetë një komendi e jashtëzakonshme: “Brenda modestisë e them se do të jetë një nga komeditë më të bukura që është bërë nga vitet ‘90”.