Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe shfaqet më e bukur se kurrë (FOTO) - AlpeGossip
Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe shfaqet më e bukur se kurrë (FOTO)

Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe shfaqet më e bukur se kurrë (FOTO)

Françeska Jaçe duket se ka nisur një jetë komplet të re dhe të bukur.

Ish-lojtarja e “Big Brother 5” ka postuar në Instagram e saj nje foto ku duket mbreslënëse.

Duket se mbas ndarjes nga biznesmeni ajo është bërë më shumë provokuese dhe me stil.

Madje tashmë ajo është kthyer edhe në një grua bisnezmene.