SYNOJ TË BËHEM DEPUTET/ Këngëtari shqiptar: Nëse ndodh, do votoj legalizimin e drogës... - AlpeGossip
SYNOJ TË BËHEM DEPUTET/ Këngëtari shqiptar: Nëse ndodh, do votoj legalizimin e drogës…

SYNOJ TË BËHEM DEPUTET/ Këngëtari shqiptar: Nëse ndodh, do votoj legalizimin e drogës…

Këngëtari Klevis Bega, i njohur me emrin Kastro Zizo, ka dhënë një intervistë për “Panorama Plus”, ku flet për pushimet.

Mes të tjerave ai tregon edhe se synon të bëhet deputet.

Dhe nëse kjo do të ndodhte, Kastro shprehet se do të legalizonte drogën, shtëpitë publike dhe martesat gay.

Je shprehur se mund të jesh deputet i Kuvendit në të ardhmen. Do t’i votoje projektligje të tilla si, legalizimi i drogave, shtëpive publike dhe lejimin e martesave gay?

Patjetër, por sigurisht duke i parë me kujdes pikat para përpunimit të ligjit përkatës.