RIKTHEHET ATY KU U RRIT/ Lori Hoxha: Më pak se 24 orë në Romë, por akoma ndihem…. (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHET ATY KU U RRIT/ Lori Hoxha: Më pak se 24 orë në Romë, por akoma ndihem…. (FOTO)

RIKTHEHET ATY KU U RRIT/ Lori Hoxha: Më pak se 24 orë në Romë, por akoma ndihem…. (FOTO)

Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Media ka udhëtuar drejt Italisë me familjen e saj ku organizuan një dasmë madhështore për Sarën dhe Ledionin. Pas festimeve ajo dhe mikeshat e saj i kanë kushtuar pak kohë njëra-tjetrës duke vizituar disa vende të veçanta.

Por një qytet është më special se gjithë të tjerët për Lorin. “Më pak se 24 orë në Romë, por ndihem si në shtëpi”, shkruan ajo krahas një fotoje nga qyteti.

Kujtojmë se bukuroshja e ekranit ka kaluar në kryeqytetin e Italisë fëmijërinë e saj dhe po aty ka përfunduar shkollimin, jo më kot lidhja me të është kaq e fortë.