E KENI? Ja çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj – AlpeGossip
E KENI? Ja çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj

E KENI? Ja çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj

Nëse ka diçka që s’do ta hiqni nga garderoba juaj për shumë gjatë, janë fundet! Fillimi i vjeshtës, nuk ka pse t’ju gjejë sërish me xhinse. Në vend të tyre, mund të vishni një prej fundeve më poshtë, që me siguri i keni parë sa herë hapni Instagram-in!

Fundi i mëndafshtë ka qenë kryefjala e kësaj vere. Në ngjyra të ndryshme, ky model derdhet në trup duke nxjerrë në pah më të mirën e trupit tuaj. Mjafton një bluzë e bardhë sipër dhe jeni gati.

Mos nënvlerësoni fundet e gjatë deri në fund të këmbëve. Mos bëni gafë!

Mini fundet me printe lulesh janë më në modë se kurrë!

Ashtu siç janë fundet treçerekshe që përfundojnë me pala të vockla.