“SFIDON HAPUR MOTRËN”/ Uindi zbulon një sekret, shumë shpejt do ta shihni në…(FOTO) – AlpeGossip
“SFIDON HAPUR MOTRËN”/ Uindi zbulon një sekret, shumë shpejt do ta shihni në…(FOTO)

“SFIDON HAPUR MOTRËN”/ Uindi zbulon një sekret, shumë shpejt do ta shihni në…(FOTO)

Uindi Haxhia është motra e këngëtares së njohur, Enca, e cila së fundmi ka tërhequr mjaft vëmendjen e publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video provokuese.

Ajo gjithashtu në “Instagram” tregon edhe aftësitë e saj në make-up, të cilin mesa duket e ka pasion. Por këtë herë Uindi nga ka zbuluar një sekret për të cilin nuk kishte folur më parë.

Nëpërmjet një postimi në “Instastorie”, ajo i bën të ditur fansave se ishte tepër e emocionuar pasi sapo kishte përfunduar xhirimet e një videoje të re.

“Hey njerëz! Sapo mbarova së xhiruari një super video, e cila është një projekt i ri që jo shumë prej jush e presin. Do jetë shumë interesante të shoh opinionet tuaja. Mezi pres ta shihni.”- thotë Uindi, e cila mesa duket ka në plan që pas motrës së saj, edhe ajo ti futet muzikës.