E PABESUSHME/ Reperi shqiptar sheh gruan duke punuar, ajo ç’ka bën do ju lë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUSHME/ Reperi shqiptar sheh gruan duke punuar, ajo ç’ka bën do ju lë pa fjalë (FOTO)

E PABESUSHME/ Reperi shqiptar sheh gruan duke punuar, ajo ç’ka bën do ju lë pa fjalë (FOTO)

Lyrical Son ka disa vite që është bërë baba i një vogëlusheje që erdhi si frut i dashurisë me bashkëshorten Greta.

Reperi është pothuajse cdo fundjavë në koncerte të ndryshme ku fiton të ardhura për familjen. Në një postim në Instagram, ai ka shkaktuar të qeshura pasi duket e kundërta.

“Burri rrin, gruaja punon”, shkruajti ai mbi një fotografi ku Gresa mbante vogëlushen në prehër dhe po riparonte diçka.

Edhe pse shpesh herë ka qenë pranë saj, këtë herë duket se reperi po admironte bashkëshorten dhe vogëlushen e tij, pa marrë mundimin për ti ndihmuar.