“Ke probleme mendore”! Kanye West “masakrohet” pas deklaratës së fortë, reagon Kim Kardashian, motrat e saj i dalin kundër (FOTO) – AlpeGossip
“Ke probleme mendore”! Kanye West “masakrohet” pas deklaratës së fortë, reagon Kim Kardashian, motrat e saj i dalin kundër (FOTO)

“Ke probleme mendore”! Kanye West “masakrohet” pas deklaratës së fortë, reagon Kim Kardashian, motrat e saj i dalin kundër (FOTO)

E gjithë bota kundër Kanye West, telashe në familjen e njohur! Zbuloni ccfarë ka ndodhur!

Me siguri Kanye nuk e kishte menduar që ato statuse të publikuara në rrjetet sociale do të “trazonin” të gjithë botën. Të gjithë po i komentojnë dhe shpërndajnë fjalët e tij dhe sigurisht, Kim është e vetmja e cila po e mbështet në këtë vorbull që u krijua. Duket sa bashkëshorti i saj po promovon albumet që do të lançojë gjatë verës, por ka zgjedhur ta bëjë këtë në mënyrën më kontroversiale të mundshme.

Ai ka shprehur simpatinë ndaj Trump si dhe ka treguar se është shumë më i suksesshëm se disa nga emrat më të njohur të tregut ndërkombëtar. Shumë persona e kanë gjykuar ”shpërthimin e tij me statuse, si një problem mendor, gjë të cilën Kim e ka quajtur tejmase të pavend kundrejt bashkëshortit të saj. Ajo ka përdorur Tëitter për t’i dalë në krah partnerit të saj ku u shpreh se ai ka të drejtën të japë mendimin e tij.