”E KE BËRË TESTIN E ADN-së SE MOS NA DEL…”/ Plas keq sherri. Biznesmeni gay provokon rëndë, i bën pyetjen që nuk pritej Noizy-t – AlpeGossip
”E KE BËRË TESTIN E ADN-së SE MOS NA DEL…”/ Plas keq sherri. Biznesmeni gay provokon rëndë, i bën pyetjen që nuk pritej Noizy-t

”E KE BËRË TESTIN E ADN-së SE MOS NA DEL…”/ Plas keq sherri. Biznesmeni gay provokon rëndë, i bën pyetjen që nuk pritej Noizy-t

Reperi i njohur shqiptar, Noizy vetëm pak ditë më parë hodhi në treg linjën e tij të veshjeve. Mirëpo nisur nga emri i saj, “Illyrian Bloodline”, biznesmeni gay Elton Ilirjani i është drejtuar me një pyetje tepër provokuese reperit.

“Mendoj që para se të veshësh këto rroba duhet të bësh ADN test. Unë që jam 100% illyrian dhe mbi 3600 vite nuk e dija këtë. Noizy e ka bërë testin e ADN se mos na del sllav?”- shkruan në Instagram biznesmeni gay, ndërsa me shumë mundësi nga Noizy do të vijë një përgjigje e ashpër.