Pasi publikoi fotot e videot “para q**jes së egër”/ Genta e Big Brother i çudit të gjithë me deklaratën e fundit – AlpeGossip
Pasi publikoi fotot e videot “para q**jes së egër”/ Genta e Big Brother i çudit të gjithë me deklaratën e fundit

Pasi publikoi fotot e videot “para q**jes së egër”/ Genta e Big Brother i çudit të gjithë me deklaratën e fundit

Na vjen shumë keq Genta!

Genta e Big Brother vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë.
Së fundmi Genta ka ndarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhë dhe tregon një pjesë të gjoksit.

Videoja u shoqërua me disa foto të tjera intime ku e gjithë vëmendja shkoi tek gjoksi dhe dhoma e një hoteli e mbushur me petale trëndafilash. Në një nga fotot e publikuara, ajo replikoi me një fans i cili i shkroi: pas një q***e të egër dhe pikërisht këtij komenti Genta i ka kthyer përgjigje, duke i thënë “para” dhe jo pas.

Ajo i fshiu këto foto më pas, prej zhurmës së madhe që u bë nëpër media, por së fundmi ka marrë një vendim të rëndësishëm, për një arsye shumë të dhimbshme. Ajo sapo i tregoi të gjithëve se vuan nga ankthi dhe për këtë ka vendosur të mbyllë Instagramin dhe Facebookun për të gjetur qetësinë shpirtërore.