E lidhur me Young Zerkan, shikoni çfarë bën Ronela Hajati nëse ndahet nga ai… (FOTO) – AlpeGossip
E lidhur me Young Zerkan, shikoni çfarë bën Ronela Hajati nëse ndahet nga ai… (FOTO)

E lidhur me Young Zerkan, shikoni çfarë bën Ronela Hajati nëse ndahet nga ai… (FOTO)

Risia e fundit e Instagramit, i ka bërë të famshmit shqiptarë të zbulojnë shumë gjëra për veten që nuk i kishim ditur më parë.

Ndjekësit tani mund t’i bëjnë pyetje direkte një personazhi dhe ai ia kthen përgjigjen në Instastory. Kështu këngëtarja Ronela Hajati ka kthyer disa përgjigje vërtet interesante për jetën e saj private.

Këngëtarja i është përgjigjur  pyetjes: “Çfarë bën kur ndahesh nga i dashuri?” dhe përgjigja nuk ndryshon shumë nga ne vajzat e thjeshta: “Qaj plas!”

Ronela është përfolur prej kohësh për një lidhje me Young Zerkën edhe pse çifti nuk e ka konfirmuar asnjëherë.