Vetëm 18 vjeçe por vajza e Sabianit do t’ju lej pa gjumë sonte! FOTOT me bikini janë thjesht… – AlpeGossip
Vetëm 18 vjeçe por vajza e Sabianit do t’ju lej pa gjumë sonte! FOTOT me bikini janë thjesht…

Vetëm 18 vjeçe por vajza e Sabianit do t’ju lej pa gjumë sonte! FOTOT me bikini janë thjesht…

Kejsi Mejdini, “barbie” shqiptare tashmë është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në median online.

Pavarësisht moshës së re, Kejsi është padyshim një ndër femrat më tërheqëse në Shqipëri.

Dhe ajo është shumë e vetëdijshme për këtë. Kejsi është vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, dhe së shpejti dhe vetë ajo do t’i bashkohet tregut të muzikës në Shqipëri, përkrah grupit shumë të njohur OTR.

Fotot që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit janë fotot e fundit nga pushimet e Kejsit e cila duket se po i shijon shumë ato.

Trupi i palestruar, format bombastike, dhe pamja prej “barbie” kanë bërë që ndjekësit e saj të çmenden.