Belen Rodriguez dhe Maradona ndezin skenën, kërcejnë së bashku (VIDEO) – AlpeGossip
Belen Rodriguez dhe Maradona ndezin skenën, kërcejnë së bashku (VIDEO)

Belen Rodriguez dhe Maradona ndezin skenën, kërcejnë së bashku (VIDEO)

Ish futbollisti Maradona dhe showgril Belen Rodriguez kanë kërcyer së bashku në emisionin i Maria de Fillipi, Amici.

Showgirl argjentinas i ka magjepsur të gjithë me kërcumin e saj sensual me Diego Armando Maradonën që si i dashuruar pas kërcimit ka kërcyer së bashku me balerinën argjentinase duke ndezur atmosferën.

Përpara se të kërcente me Maradonën, Belen i ka magjepsur të gjithë me një kërcim sensual me trupën e profesioniste të baletit.