HABIT këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u divorcova, në të njëjtën ditë e lashë – AlpeGossip
HABIT këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u divorcova, në të njëjtën ditë e lashë

HABIT këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u divorcova, në të njëjtën ditë e lashë

E ftuar në emisionin “Rudina”, këngëtarja Xheisara, e cila muaj më parë ishte dhe konkurrente në BBV, ka folur për herë të parë për martesën dhe ndarjen që ndodhi shumë shpejt.

Habit këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u

“Jam martuar dhe jam ridivorcuar. Ishte një dasëm e lezetshme. Por për një vit u pendova. Në të njëjtën ditë e lashë”, tha Sara.

Habit këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u

“Realisht nuk do doja të flisja fare për këtë pjesën. Unë jam shpirt i lirë nuk më lidhen kollaj këmbët”, u shpreh ajo.

Habit këngëtarja shqiptare: U martova dhe pas një viti u