“Do të të kujtoj”/ Enca zbulon FOTON, shikoni mashkullin që e KAFSHON në të pasme dhe… – AlpeGossip
“Do të të kujtoj”/ Enca zbulon FOTON, shikoni mashkullin që e KAFSHON në të pasme dhe…

“Do të të kujtoj”/ Enca zbulon FOTON, shikoni mashkullin që e KAFSHON në të pasme dhe…

Në pamje të parë të gjithë mund të bëheni merak dhe kjo, pasi poza në të cilën ka dalë është paksa e dyshimtë, por ja që është thjesht një veprim mëse normal përderisa bëhet fjalë për një urim.

Enca ka postuar një foto në Instastory, teksa ka uruar stilistin e famshëm Niko Komani me rastin e ditëlindjes së tij.

Një miqësi për t’u admiruar mes dyshes dhe kjo foto e tregon më së miri.