ANDI E KA TRADHËTUAR? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe… – AlpeGossip
ANDI E KA TRADHËTUAR? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe…

ANDI E KA TRADHËTUAR? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe…

Andi feston sot ditëlindjen dhe fiks në mesnatë Melisa ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Adios” (Mirupafshim/ Lamtumirë).

Andi e ka tradhtuar? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam

Nisur nga kjo fansat janë të bindur se teksti është një dedikim, ose më saktë një kunjë, për ish-partnerin. Gjithashtu, Melisa ka lënë hapësirë të kuptohet se Andi e ka tradhtuar, të paktën kështu është interpretuar në rrjet kënga e saj.

Andi e ka tradhtuar? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam

“A ma shumë se unë ta thyn ajo? Po hala në zemër m’ki tattoo, e dije se si unë nuk t’vijn mo”, këndon Melisa, teksa më tej vazhdon: S’ki mu pa s’ki mu pa ma adios, t’i kam fal merri tana adios.

Andi e ka tradhtuar? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam

Në një pjesë të tekstit ajo thotë: Hala m’don, xhelozon po te tjetra m’shan. Nuk o rren s’ma kan’ thon, sms kam pa!

Andi e ka tradhtuar? Melisa i plas bombën në ditën e lindjes: Kam