I vjedhin Instagramin, ish-banores së BB Xheni Mhillaj i publikojnë fotot e nxehta – AlpeGossip
I vjedhin Instagramin, ish-banores së BB Xheni Mhillaj i publikojnë fotot e nxehta

I vjedhin Instagramin, ish-banores së BB Xheni Mhillaj i publikojnë fotot e nxehta

Xheni dhe Bernardi ishin dy të rinjtë që ecën përpara bashkë si çift brenda shtëpisë së Big Brother dhe që vijuan marrëdhënien e tyre edhe jashtë shtëpisë.

Gjithçka dukej se shkonte mirë në fillim, por shumë shpejt ata u ndanë dhe kjo bëri më shumë bujë sesa lidhja e tyre.

Të dy ata kanë deklaruar herë pas here se profilet e tyre zyrtare ja hakuar ose shumë profile janë hapur duke u paraqitur si të ishin profilet e tyre zyrtare.

I pari që u sulmua ishte Benardi.

Por me sa duket tani synimi ishte Xheni.

Ajo ka publikuar një foto ku duket mjaft e indinjuar me një profil, i cili poston foto të saj dhe hiqet sikur të ishte ajo.

Një prej fotove Xheni duket thuajse e zhveshur.