NUSET SHEMBULLORE/ Femrat e ekranit shqiptar që na prezatuan me vjehrrat në instagram: Nga Armina dhe Liria tek…(FOTO) – AlpeGossip
NUSET SHEMBULLORE/ Femrat e ekranit shqiptar që na prezatuan me vjehrrat në instagram: Nga Armina dhe Liria tek…(FOTO)

NUSET SHEMBULLORE/ Femrat e ekranit shqiptar që na prezatuan me vjehrrat në instagram: Nga Armina dhe Liria tek…(FOTO)

Jemi mësuar ti shohim në ekran dhe tepër të rezervuar për jetën private, por disa prej tyre kanë ndarë me ndjekësit bashkëshortët,fëmijët,prindërit por edhe vjehrrat.

Këto femra të showbizit shqiptar që njekohësisht janë dhe shumë aktive në rrjetet sociale kanë pubikuar  foto me vjehrrën duke i shoqëruar me fjalë të ëmbla dhe emocionuese.

Postimet kanë marrë shumë pëlqime nga ndjekësit dhe janë kthyer në fokus per portalet. Jo vetëm të suksesshme por edhe nuse të mira ,kushedi sa të lumtura duhet të jenë vjehrrat pas postimeve të nuseve.

Aulona Musta

Elita Rudi

Ariana Fejzullahu

Marina Vjollca

Xhensila Myrtezai

Armina Mevlani

Pëgatiti:AlpeNews.Al