ME BIKINI SEKSI NË VASKËN ME PETALE/ Shën Valentini i Genta Ismajlit ishte flakë fare (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI SEKSI NË VASKËN ME PETALE/ Shën Valentini i Genta Ismajlit ishte flakë fare (FOTO)

ME BIKINI SEKSI NË VASKËN ME PETALE/ Shën Valentini i Genta Ismajlit ishte flakë fare (FOTO)

Genta Ismajli ka kaluar Shën Valentinin më të zjarrtë që na zunë sytë në Instagramin e të famshëmve shqiptare.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë disa foto seksi nga vaska, ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe.

Si rrallëherë, Genta ka pozuar me një palë të brendshme Dior që i nxjerrin në pah gjoksin. E futur në një vaskë të mbushur me petale trëndafili dhe me një gotë shampanjë në dorë, këngëtarja duket mjaft seksi.

Megjithatë në këtë ambient romantik, Genta nuk shfaqet vetëm, pasi shohim se po i bën shoqëri një qenush mjaft simpatik që e sheh në dritë të syrit këngëtaren sikur të ishte Valentini i saj.

“Gëzuar Ditën e Shën Valentinit nga unë dhe Blu”, shkruan Genta duke prezantuar qenin e saj për fansat në Instagram.

View this post on Instagram

did someone say MOET 🥂🌹💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

View this post on Instagram

✖️’s and 🔘’s

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

View this post on Instagram

stars in d i o r 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on