Pasi mori propozimin për fejesë, Ajsi poston FOTO me të dashurin “misterioz”! Ata janë arratisur drejt… – AlpeGossip
Pasi mori propozimin për fejesë, Ajsi poston FOTO me të dashurin “misterioz”! Ata janë arratisur drejt…

Pasi mori propozimin për fejesë, Ajsi poston FOTO me të dashurin “misterioz”! Ata janë arratisur drejt…

Moderatorja e njohur Ajsi Xhaxhaj tashmë është me e dashuruar se kurrë dhe këtë na e tregon çdo ditë në rrjetin social, Instagram. Pak kohë më pare, Xhaxhaj mori propozimin për fejesë nga partneri misterioz, por ende nuk ka dashur të na tregojë kush është ai.

Ajo shfaqet sërish në Paris krah mashkullit të zemrës, por sërish ia ka mbuluar fytyrën me emoji. Epo nuk I dihet nëse sërish ata janë arratisur për në Paris apo është një foto ‘throwback’.