Albërije Hadergjonaj tregon si e do mashkullin: Të ketë muskuj, në krevat e mësoj unë si… (VIDEO) – AlpeGossip
Albërije Hadergjonaj tregon si e do mashkullin: Të ketë muskuj, në krevat e mësoj unë si… (VIDEO)

Albërije Hadergjonaj tregon si e do mashkullin: Të ketë muskuj, në krevat e mësoj unë si… (VIDEO)

Ajo është ndër të pakta personazhe që në daljet televizive flet pa doreza. E ftuar në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ndau preferencat rreth mashkullit qe do të ketë në krahë. Ermali e pyeti për moshën e tij, trupin seksi dhe gjithçka ajo dëshiron të ndodhi në krevat. Albërija s’mendohet dy herë:

“Po tani, mirë do ishte edhe me muskuj, t’ja prekja (qesh). Këtu të gjuajnë, andej janë shumë të kulturuar. Atje nëse të njohin, mund të të komplimentojnë bukur. S’ka rëndësi mosha për mua”.

A duhet ai ti dij këngët e Albërijes? Janë këngët e saj eksituese në krevat?

“Qyqa çuno, ja mësoj unë. Nëqoftëse si di, ja mësoj. Nuk ka nevojë për këngë eksituese, më ka mua (qesh).

Këngëtarja tregon përse nuk i pëlqejnë eksperimentet me më shumë partnerë në krevat dhe si do të reagonte nëse do ti kërkonin një lidhje për pasaportë amerikane. Mësoni përgjigjen e saj në minutën e 14-të të intervistës në ‘Një kat më lart’.