Shokon ish-banori i BBA, zbulon 4 dashnoret për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
Shokon ish-banori i BBA, zbulon 4 dashnoret për Shën Valentin (FOTO)

Shokon ish-banori i BBA, zbulon 4 dashnoret për Shën Valentin (FOTO)

Pas daljes nga “Big Brother 9”, Damiano ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në media dhe rrjete sociale sidomos për jetën private.

Deri më sot ish-banori nuk kishte deklaruar ndonjë lidhje të re dashurie, duke i lënë fansat kuriozë lidhur me këtë pjesë.

Ndërsa sot për Shën Valentin ai ka zbuluar se ka jo 1, por 4 të dashura të cilave i ka çuar të njëjtin mesazh.

“Dashnore 1, dashnore 2, dashnore 3, dashnore 4”, i ka shënuar Damiano emrat e tyre. “Zemër gëzuar Shën Valentinin. Të kam gjënë më të çmuar në jetë. Të dua vetëm ty”, i shkruan Damiano.