NJË FEMËR ME SHIJE/ Ja disa fustane pranvere të Meghan që na frymëzojnë (FOTO) – AlpeGossip
NJË FEMËR ME SHIJE/ Ja disa fustane pranvere të Meghan që na frymëzojnë (FOTO)

NJË FEMËR ME SHIJE/ Ja disa fustane pranvere të Meghan që na frymëzojnë (FOTO)

Për Meghanin kanë nisur të thonë shumë gjëra ( nevrike, e ashpër, pa takt); por ka dicka që nuk mund ta thonë dot kurrë për dukeshën e Sussex-it: që është pa shije!! Sepse Meghani, në kombinime nuk ka të sharë, dhe jo vetëm tani që është pjesëtare e familjes mbretërore dhe ka të gjitha mundësitë për të shpenzuar me bollëk me veshjen, por edhe përpara se të martohej. Ndaj nuk është cudi që stilin e saj e ndjekin me kërshëri të madhe femrat që kërkojnë të frymëzohën prej tij. Ja disa fustane pranvere të mbajtura nga 37 vjecarja, të cilat janë mjaft të bukura:

 

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (9937667ec)
Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex with local surfing community group ‘OneWave’ on Bondi Beach
Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex tour of Australia – 19 Oct 2018