BABAI I RUDINA DEMBACAJ HUMBI JETË DISA DITË MË PARË/ Moderatorja e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur (FOTOT) – AlpeGossip
BABAI I RUDINA DEMBACAJ HUMBI JETË DISA DITË MË PARË/ Moderatorja e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur (FOTOT)

BABAI I RUDINA DEMBACAJ HUMBI JETË DISA DITË MË PARË/ Moderatorja e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur (FOTOT)

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj pak kohë më parë humbin njeriun e saj të shtrenjtë, babanë. Që prej asaj ditë Rudina poston vazhdimisht foto dhe kujtime të babait të saj, ku shpreh mungesën e madhe që ai ka lënë tej ajo.

Pas humbje së tij, moderatorja dy ditë më parë postoi një foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqej me nipin e saj, teksa duket e veshur me të zeza kokë e këmbë.

Ndërsa sot ka postuar një foto së bashku me babanë dhe e kujton duke cituar këngëtarin e njohur Italian, Albano Carisi.

“Babai im i dashur sikur ta dije sa i pranishëm je sapo një dyshim vjen në mendjen time. Si më shoqëron në çdo hap timin drejt asaj dere të hapur në fund të universit. Jam fëmija yt dhe jam krenat për këtë, krenar që kam pasur një baba si ti”-shkruan Rudina.

  • foto galeri
  • foto galeri