“NGATËRROVA RRUGËN”/ Kejvina Kthella përfundon në Shkup dhe bën mungesë, Gent Zenelaj e ironizon publikisht – AlpeGossip
“NGATËRROVA RRUGËN”/ Kejvina Kthella përfundon në Shkup dhe bën mungesë, Gent Zenelaj e ironizon publikisht

“NGATËRROVA RRUGËN”/ Kejvina Kthella përfundon në Shkup dhe bën mungesë, Gent Zenelaj e ironizon publikisht

Ish-velina e Xing, Kejvina Kthella është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me”, ku kërcen përkrah ish-deputetit kaubojs. Por, një ditë para se të transmetohej emisioni i të hënës, Kejvina nuk është paraqitur në prova dhe Alketa e ka pyetur për arsyen që qëndron pas kësaj mungese.

“Humba rrugën, po kthehesha nga Kosova dhe përfundova në Shkup”- është shprehur Kejvina Kthella.

Ndërsa ka ndërhyrë Gent Zenelaj që me ironi kritikon Kejvinën: “Më fal moj Kejvina, po si mund të ngatërrohet Shkupi me Tiranën se nuk e kuptoj. Shkupi fillon me “sh” moj.”

Në skenë batutat e aktorit të humorit janë shoqëruar me të qeshura!