“SFIDON” 55 VITET/ Manjola Nallbani “tërbon” jugun me linjat seksi (FOTO) – AlpeGossip
“SFIDON” 55 VITET/ Manjola Nallbani “tërbon” jugun me linjat seksi  (FOTO)

“SFIDON” 55 VITET/ Manjola Nallbani “tërbon” jugun me linjat seksi (FOTO)

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.

Përveç muzikës së mirë që realizon, Manjola është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte.

Ditën e djeshme, ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 52 vjeçe.

Ndërsa pak orë më parë, këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga bregu i detit, ku shfaqet e veshur me bikini të zeza dhe shumë seksi.

Mesa duket, nga pamjet vërehet se Manjola ka zgjedhur të pushojë në jug të Shqipërisë.

Ajo që mund të thuhet është se Nallbani nuk njeh i vitet që shkojnë, por mbetet po aq e re.