SIPËR FLAMINGOS NË DET/ Rozana Radi rrëfen vuajtjet: E kemi derdhur djersën kokërr… (FOTO) – AlpeGossip
SIPËR FLAMINGOS NË DET/ Rozana Radi rrëfen vuajtjet: E kemi derdhur djersën kokërr… (FOTO)

SIPËR FLAMINGOS NË DET/ Rozana Radi rrëfen vuajtjet: E kemi derdhur djersën kokërr… (FOTO)

Rozana Radi tashmë njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe plot karizëm.

Së fundmi ajo ka publikuar foto nga plazhi sipër një flamingoje dhe ka treguar gjithë vuajtje gjatë procesit kur bëri foton.

As vetë nuk e beson se si komordarja flamingo arriti ta mbajë atë  dhe si ka ndenjur ajo në 2 gjunj sipër saj.

Aq më tepër kur të tjerët I bënin këshilla se st ta harkonte trupin që fotoja të ngjante bukur.

Rozana e realizoi objektivin e fotos, madje më shumë se aq. Duke treguar “vuajtjet” e procesit kuptuam se një pjesë e mirë e komentuesëve treguan edhe ata “hallet” e tyre të të bërit të fotove.

Përgatiti: AlpeNews.al