I NDODH E PAPRITURA/ Luana për pak desh i nxorri të gjitha sheshit (FOTO) – AlpeGossip
I NDODH E PAPRITURA/ Luana për pak desh i nxorri të gjitha sheshit  (FOTO)

I NDODH E PAPRITURA/ Luana për pak desh i nxorri të gjitha sheshit (FOTO)

Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram.

Duke e ditur mirë influencën e saj, moderatorja dhe këngëtarja përpiqet gjithmonë që të postojë gjëra sa më interesante në profilin e saj.

Mirëpo gjatë këtyre postimeve edhe incidente mund të nodhin sigurisht.

Pak minuta më parë këngëtarja ka publikuar një video ku shihet duke u bërë gati për një koncert, dhe pas një incidenti të vogël ajo shpëtoi për një fije pa zbuluar gjoksin.

Luana ka lënë pas dore moderimin këto kohë, duke u përqendruar te karierra e saj muzikore me projekte të njëpasnjëshme dhe të suksesshme.