Këtë nuk e prisnit/ Rita “I VË FLAKËN RRJETIT” heq bluzen dhe na tregon…(FOTO) – AlpeGossip
Këtë nuk e prisnit/  Rita “I VË FLAKËN RRJETIT” heq bluzen dhe na tregon…(FOTO)

Këtë nuk e prisnit/ Rita “I VË FLAKËN RRJETIT” heq bluzen dhe na tregon…(FOTO)

Rita Ora duke qenë një nga këngëtarët më të famshme dhe më të kërkuara në botë, sigurisht edhe mëngjeset e saj janë të zëna.

Ajo përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram ka treguar se në orët e para të mëngjesit të sotëm është duke realizuar një fotografi.

Pa shumë grim, me një bluë të thjeshtë, ajo duket thjeshtë fantastike.