"BOMBA E INSTAGRAMIT"/ Marina Fara nuk ndalet, nxjerr gjoksin dhe ULET...(FOTO) - AlpeGossip
“BOMBA E INSTAGRAMIT”/ Marina Fara nuk ndalet, nxjerr gjoksin dhe ULET…(FOTO)

“BOMBA E INSTAGRAMIT”/ Marina Fara nuk ndalet, nxjerr gjoksin dhe ULET…(FOTO)

Temperaturat e larta kanë bërë që këtë vit të nisin më herët se zakonisht pushimet verore.

Edhe modelja Marina Fara wikendin që lamë pas mori rreze dielli.

Veshur me bikini ajo duket tejet atraktive, teksa shihet e ulur në rërë, por nuk mund të mos i vëm re linjat e saj , dhe gjoskin e tejekspozuar.

Ndryshe Marina është vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Eli Fara.