PARA DY JAVËSH U BË NËNË/ Ajola Xoxa publikon foton e parë – AlpeGossip
PARA DY JAVËSH U BË NËNË/ Ajola Xoxa publikon foton e parë

PARA DY JAVËSH U BË NËNË/ Ajola Xoxa publikon foton e parë

Më 6 tetor kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një djal të cilin e pagëzun me emrin Kajan.

Dhe ditën e sotme Ajola Xoxa publikoi foton e parë në rrjetin social Instagram,  pasi u bë nënë. Ajo  publikoi një fotot të qiellit të mbushur me re, por prej të cilit arrijnë të depërtojnë rrezet e diellit duke mos bërë asnjë dedikim.