INCIDENT GJATË KONCERTIT/ Reperi i hitit "Panda" godet fansin (VIDEO) - AlpeGossip
INCIDENT GJATË KONCERTIT/ Reperi i hitit “Panda” godet fansin  (VIDEO)

INCIDENT GJATË KONCERTIT/ Reperi i hitit “Panda” godet fansin (VIDEO)

Reperi Sidney Royel Selby, i njohur në skenë si Desiigner pati një incident me një fans gjatë koncertit të tij. Fansi e quajti imitues të reperit Future.

Në pamjet e publikuara duket si Desiigner i flet shumë egër fansit dhe më pas tenton ta kapë nga bluza për ta rrëzuar.

Thuhet se në një koncert të tij në Nju Jork, ai nuk e kontrollon veten dhe godet një djalë me grusht, i cili për fat shkoi huq.

Sherri mes dy reperëve ka nisur nga të drejtat e këngës hit “Panda” që vijon të jetë në kanalin Youtube me mbi 447 milionë klikime.